Our range of products include nitrile rubber tube, silicone rubber tube and silicone transparent rubber tube.
₹ 250 / PIECE Get Latest Price
| Size | 2 inch |
| Material | Nitrile Rubber |
| Packaging Type | Roll |
| Shape | Round |
| Unit Length | 3m |
| Thickness | 6-20 mm |
₹ 35 / Meter Get Latest Price
| Size | 20 mm |
| Color | Black |
| Hollow Sections | Circular |
| Material | Rubber |
| Condition | New |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 110 / Meter Get Latest Price
| Thickness (mm) | 3mm |
| Material | PVC |
| Type Of Rubber | Silicon |
| Color | Transparent |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Condition | New |
| Country of Origin | Made in India |
Shanu Luthra (Proprietor)
M.S.Industries
Plot No A-3, Dabua Pali Road, Behind Shiva Dharam Kanta, Dabua Colony
Faridabad - 121001, Haryana, India