Leading Manufacturer of mahindra hose l -lype, mahindra hose l-type rapping hose and industrial rubber hose from Faridabad.
₹ 15 / Piece Get Latest Price
| Material | MS |
| Type | L - type |
| Color | Black |
| Coil Length | 6m |
| Diameter | 3inch |
| Flexible | Yes |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 150 / Meter Get Latest Price
| Size/Diameter | 3/4 inch |
| Type | Spray Hose Pipe |
| Length | 3m |
| Color | White |
| Packaging Type | Box |
| Pattern | L |
₹ 180 / Piece Get Latest Price
| Nominal Size | 2 inch |
| Shape | S Shape |
| Thickness | 5-15 mm |
| Material | Rubber |
| Type | Vacuum Hose Pipe |
| Color | Black |
Minimum order quantity: 100 Piece
Shanu Luthra (Proprietor)
M.S.Industries
Plot No A-3, Dabua Pali Road, Behind Shiva Dharam Kanta, Dabua Colony
Faridabad - 121001, Haryana, India