Our product range includes a wide range of epdm rubber gasket and epdm rubber sheet.
₹ 300 / Kg Get Latest Price
| Thickness (mm) | 25 mm |
| Form | beading |
| Color | Black |
| Material | EPDM |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 200 / Kilogram Get Latest Price
| Thickness | 3mm |
| Form | Sheet |
| Color | Blue |
| Is It Water Resistance | Water Resistance |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 150 / Kg Get Latest Price
| Thickness (mm) | 90 mm |
| Form | Sheet |
| Surface Finishing | Superior finish |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Hardness | Damage resistant |
| Packing Type | Available in proper packing |
Shanu Luthra (Proprietor)
M.S.Industries
Plot No A-3, Dabua Pali Road, Behind Shiva Dharam Kanta, Dabua Colony
Faridabad - 121001, Haryana, India